Mateřská škola Broumy

Březen u Šikulů

Začátkem března jsme se loučili se zimou a přivolávali jaro. Povídali si změnách počasí a co se děje v přírodě. Při vycházkách do přírody jsme získané informace využívali při pozorování probouzejících se stromů, polí, zahrad. Také už víme plno věcí o knihách – jak vznikají, co v nich můžeme najít a jak s  nimi zacházet. Děti si přinesly své oblíbené knihy z domova a z každé jsme si něco přečetli. Každý si vyrobil záložku a také jsme si zkusili vyrobit ruční papír. To děti velmi bavilo a nakonec si ho jarně pomalovaly. Jaro opravdu přišlo a s jeho příchodem nás čekalo hodně práce. Připravovali jsme se na Velikonoce, seli osení, tvořili, vyráběli kraslice, rozvíjeli kreativitu, jemnou motoriku, zrakové  a sluchové vnímání a mnoho dalšího. Došlo i na tradiční jarní setkání s rodiči ,,Velikonoční tvořivé odpoledne“, které mělo pohodovou, přátelskou atmosféru. Navštívilo nás divadlo A ŠMYTEC s pohádkou o kamarádství ,,Co si beránci povídali“. Už se těšíme co nám připraví duben.

Kontakt
kontakty:

zástupce ředitele pro MŠ:

Bohdana Fuxová DiS. +420 722 409 726

 

1.  třída (Šikulové) +420 722 409 726

2. třída (Koumáci) +420 604 421 941

 

Adresa školy:

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2024 Mateřská škola Broumy