Mateřská škola Broumy

Co jsme zažili v květnu

Květen je měsíc, kdy už jsme venku opravdu rádi…líbí se nám zelená a kvetoucí příroda, nemusíme se tak navlékat a je nám prostě venku příjemně. A tomu se snažíme i přizpůsobovat naše témata. Při tématu Život na louce jsme poznávali květiny i živočichy, kteří zde žijí a při pozorování jsme využili i různé pomůcky – lupu, aplikaci v mobilu, lepící pásku…. V květnu slaví svátek maminky . My jsme si pro ně připravili malé dárečky a hlavně jsme nacvičili společně se sborem ZŠ muzikál Šípková Růženka. Děti za svůj výkon dostaly velkou pochvalu a odměnu ve formě polárkového dortu. Dalším téma bylo Malí řemeslníci – děti si hrály na zedníky, švadleny, malíře, lékaře, kuchaře atd. Některé profese si i samy vyzkoušely. V úterý 30.5. jsme ve školce přivítali divadélko s pohádkou  Malá čarodějnice. Pohádka se dětem moc líbila. V květnu oslavil narozeniny Dáňa, Jiřík a Ondra. Všechno nejlepší, kluci. A také jsme stihli připravit tablo předškoláků, které můžete vidět ve vývěsce u OÚ u hlavní silnice.

Kontakt
kontakty:

zástupce ředitele pro MŠ:

Bohdana Fuxová DiS. +420 722 409 726

 

1.  třída (Šikulové) +420 722 409 726

2. třída (Koumáci) +420 604 421 941

 

Adresa školy:

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2024 Mateřská škola Broumy