Mateřská škola Broumy

Duben u Šikulů

Duben byl opět plný aktivit a nových zážitků. Odstartoval Velikonocemi a přípravami na ně. Děkujeme také rodičům, že se s dětmi opět zúčastnili našeho velikonočního tvoření, při němž jsme společně strávili příjemné chvíle při výrobě jarních dekorací.

V dalším týdnu jsme se věnovali dopravě, dopravním prostředkům a bezpečnému chování na silnicích. A protože v dubnu slaví svátek naše Země, povídaly jsme si o tom, jak ji můžeme chránit, jak se o ni správně starat a jak správně třídit odpad. V rámci Dne Země jsme se také vydali v blízkém okolí posbírat do pytlů vše, co do přírody nepatří.

Konec měsíce pak přilákal do školky čarodějnice a čaroděje. Naučili jsme se kouzlit a zaklínat a vše vyvrcholilo správným čarodějnickým rejem.

Kontakt
kontakty:

zástupce ředitele pro MŠ:

Bohdana Fuxová DiS. +420 722 409 726

 

1.  třída (Šikulové) +420 722 409 726

2. třída (Koumáci) +420 604 421 941

 

Adresa školy:

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2024 Mateřská škola Broumy