Mateřská škola Broumy

Kniha je náš kamarád

V tomto týdnu bylo plno našich činností zaměřeno na knihy. Děti se dozvěděly z čeho a jak se knihy vyrábí, jak se k nim máme chovat, že jsou různé druhy knih a hlavně jsme se hodně věnovali četbě, poslechu a také tomu, jak děti textu rozumí. Zahráli jsme si na knihovnu, s knížkami jsme si zacvičili, zdramatizovali jsme si přečtenou pohádku a naučili se o knížkách písničku. Předškoláci pracovali s písmenky a nenásilně se s nimi seznamovali.  Moc rádi jsme přivítali maminky a babičku dětí, které nám přišli přečíst z oblíbené knížky a rádi je přivítáme s předčítáním i jindy než v týdnu o knihách. Uprostřed týdne jsme v naší MŠ přivítali kamarády z MŠ Svatá. Navzájem jsme si předvedli, co umíme  a po seznámení si společně pohráli. Rozloučili jsme se s nimi s příslibem, že jim návštěvu určitě oplatíme.

Kontakt
kontakty:

zástupce ředitele pro MŠ:

Bohdana Fuxová DiS. +420 722 409 726

 

1.  třída (Šikulové) +420 722 409 726

2. třída (Koumáci) +420 604 421 941

 

Adresa školy:

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2024 Mateřská škola Broumy