Mateřská škola Broumy

Rozloučení s předškoláky a nocování v MŠ

Pro předškoláky už pomalu končí jejich působení v mateřské škole. Snažíme se, aby si své poslední dny u nás užili a proto jsme pro ně připravili rozloučení, kterého se zúčastnili i rodiče dětí, a dobrodružné nocování v mateřské škole.  Rozloučení s vystoupením dětí bylo dojemné a doufáme, že si ho děti nadlouho zapamatují. To nocování se neslo v úplně jiném duchu – večer byl plný zážitků (např. dojít téměř po tmě do vedlejší třídy pro „tužku“, pyžamová módní přehlídka, ohňostroj v Kublově…), soutěží ( např. přenášení lentilek za pomoci brčka, poznat kamaráda poslepu, „stopy a ruce“…), veselí  a dobrot, které nám rodiče připravili. Moc děkujeme. Předškoláci opravdu měli kamarádům co vyprávět.

 

Kontakt

+420 604 421 941

Základní škola a mateřská škola Broumy
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2021 Mateřská škola Broumy