Mateřská škola Broumy

Únor u Šikulů

Měsíc únor nám přinesl mnoho pěkných dní a zážitků. V prvním únorovém týdnu jsme se věnovali pohádkám. Toto téma děti velmi bavilo, nejvíce pak dramatizace jednotlivých pohádek. Do školky nám také přišli číst prvňáčci a jejich pohádka o Třech prasátkách se dětem v jejich podání moc líbila. Stejně tak si děti užily hudební týden, kdy jsme se věnovali muzice, zpívali jsme, tancovali a vyzkoušeli si i některé hudební nástroje. Do školky nám přišel zahrát pan Rosenbaum a za doprovodu harmoniky jsme si užili spoustu veselí. V dalším týdnu jsme naši školičku krásně barevně vyzdobili, protože nás čekal karneval. Fotky z něj jsou v samostatné galerii. S tématem „hrozný kašel si mě našel“ jsme se seznámili s lidským tělem a povídali jsme si o tom, co dělat pro své zdraví. V závěru měsíce jsme se věnovali hasičům, navštívili jsme místní hasičskou zbrojnici a s tímto tématem jsme vstoupili do měsíce března. Vzhledem k tomu, že ve školce máme spousty „malých hasičů“, bylo toto téma pro děti jako stvořené. S nadšením se pouštěly do veškerých tematických činností. Únor jsme si zkrátka společně naplno užili.

Kontakt
kontakty:

zástupce ředitele pro MŠ:

Bohdana Fuxová DiS. +420 722 409 726

 

1.  třída (Šikulové) +420 722 409 726

2. třída (Koumáci) +420 604 421 941

 

Adresa školy:

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2024 Mateřská škola Broumy