Mateřská škola Broumy

Vánoce, vánoce přicházejí

Vánoce se nezadržitelně blíží, stromeček  nám svítí ve třídě, přesně víme, co si pod stromečkem přejeme, máme po besídce …. a nemoci si s námi dělají, co chtějí. A protože je nám líto nemocných kamarádů, odsunuli jsme školkovou nadílku až do nového roku. Ale vánoční atmosféra nezmizela. Do školky nám přišel zazpívat koledy a vánoční písně sbor ZŠ. Na jejich vystoupení se každý rok moc těšíme a rádi si zazpíváme s nimi. Při vánočním posezení zase přijdou na řadu různé vánoční zvyky…ochutnávka cukroví ( každý nám představí to své, řekne nám, které mu nejvíc chutná, jestli pomáhal a komu…), zpěv koled, házení botou, krájení jablíčka, hrníčkové kouzlo, pouštění lodiček. Jen na to zlaté prasátko nějak řada nedojde 🙂

Ještě do Vánoc oslavila narozeniny Evička. Všechno nejlepší 🙂

Kontakt
kontakty:

zástupce ředitele pro MŠ:

Bohdana Fuxová DiS. +420 722 409 726

 

1.  třída (Šikulové) +420 722 409 726

2. třída (Koumáci) +420 604 421 941

 

Adresa školy:

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun
Školní 242
267 42 BROUMY, okres Beroun
Administrace

© 2008 - 2024 Mateřská škola Broumy